HAMAS'tan Dünya Kudüs Günü mesajı

"Dünya Kudüs Günü" münasebetiyle bir mesaj yayımlayan HAMAS sözcüsü Fevzi Berhum, İslam Ümmetinin oynanan bütün oyunlara ve kurulan tüm komplolara rağmen Kudüs'ü unutmadığını ve unutmayacağını belirtti.

HAMAS sözcüsü Fevzi Berhum tarafından "Dünya Kudüs Günü" dolayısıyla bir mesaj yayımlandı. Mesajda, tüm oyunlara rağmen Müslümanların Kudüs'ü ve Filistin'i unutmadığı belirtti.

Berhum, mesajında, "Dünya Kudüs Günü, Kudüs'ün ve Filistin'in ümmetin kalbindeki ve vicdanındaki yerinin teyididir. Ümmet oynanan bütün oyunlara ve kurulan tüm komplolara rağmen Kudüs'ü unutmadı, unutmayacaktır." dedi.

Kudüs'ün kurtuluşu için işgalci siyonistlerle girilecek gerçek bir mücadelede ümmetin birlik ve beraberliğini, gücünü yeniden kazanmasının zaman meselesi olduğunu belirten Berhum, Kudüs'ün özgürlüğünün herkesin görevi olduğunun altını çizdi.

Dünya Müslümanlarına direnen Filistin halkına destek vermeye çağıran Berhum, HAMAS ve Filistin halkının da "bedeli ne olursa olsun direniş" seçeneğinden vazgeçmeyeceğini kaydetti. (İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler