HÜDA PAR Genel Başkanı İshak Sağlam, Irak Kürdistanı Başbakanı Mesrur Barzani ile bir araya geldi.

Çeşitli ziyaret ve temaslarda bulunmak amacıyla Irak Kürdistan Bölgesi Yönetimi'nin başkenti Erbil'e (Hewlêr) gelen HÜDA PAR Genel Başkanı İshak Sağlam, Irak Kürdistan Bölgesel Yönetimi Başbakanı Mesrur Barzani ile görüştü.

Irak Kürdistanı Başbakanı Mesrur Barzani tarafından karşılanan Sağlam ve beraberindeki heyet, kısa bir görüntünün ardından burada basına kapalı bir görüşme gerçekleştirdi.

Türkiye ve bölgedeki son durumların ele alındığı görüşmede, Irak'taki gelişmeler, Suriye'deki son durum ile Kürd meselesi ve bölgede yaşanan sıkıntılar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Ziyaretleri dolayısıyla HÜDA PAR Genel Başkanı Sağlam ve beraberindeki heyete teşekkür eden Barzani, çalışmalarında HÜDA PAR'a başarılar diledi.

HÜDA PAR Genel Başkanı Sağlam da Mesrur Barzani'ye çalışmalarında başarılar dileyerek teşekkürlerini iletti. (Mehmet Fatih Akgül, Yahya Kinay-İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler