Filistin'in başkenti Kudüs'un kuzeyindeki Kalandiya kontrol merkezinde bir Filistinli kadın, işgalci teröristler tarafından şehid edildi.

Siyonist teröristlerin yakından ateş ederek ağır yaraladığı 50 yaşındaki Azla’nın, dakikalarca kan kaybı yaşayacak şekilde bırakıldığı, kaldırıldığı hastaneye şehadet eriştiği belirtildi.

Kalandiya kontrol merkezinde konuşlandırılmış siyonist çeteler, Filistinli kadının bıçak taşıdığı ve bununla kendilerini öldürme niyetinde olduğu iddiasını ortaya attı.

Sosyal medyada yayınlanan bir videoda ise işgalci siyonistlerin, silahsız bir kadını katlettiği görülüyor.

Siyonist teröristler, bu katliamlarına karşılık  genel olarak "bıçaklı eylem girişimi" iddiasını ortaya atıyor. Böylece cinayetlerini rahat bir şekilde işleyebiliyorlar.

Hiçbir siyonist, işlediği suçun hesabını vermediği gibi katliamları amirleri tarafından ödüllendirildiği bile oluyor.

Siyonist rejim, çoğu zaman katlettiği Filistinlilerin naaşını bazen haftalarca bazen de aylarca ailesine teslim etmiyor. (Zeyd Varol-İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler