Kassam Han Yunus baskınıyla irtibatlı kişilerin fotoğraflarını paylaştı

İşgalci rejimin Han Yunus baskınında ilgili bağlantıları keşfettiğini açıklayan Hamas'ın askeri kanadı İzzettin El-Kassam, siyonistlerle irtibatlı kişilerin fotoğraflarını yayınladı.

Hamas'ın askerî kanadı İzzettin El-Kassam Birlikleri, siyonistlerin 11 Kasım Pazar gecesi gerçekleştirmeye çalıştıkları ancak başarısız olan baskın girişimlerinde, işgalcilerin "yardımcı özel elemanları" durumundaki kişilerin fotoğraflarını yayınladı.

Siyonist işgal çetelerine ait özel birlikler 11 Kasım gecesi Gazze içine sızarak bir operasyon gerçekleştirme girişiminde bulunmuş ancak Hamas'ın askerî kanadı durumundaki İzzettin Kassam Birlikleri, yapılanları fark etmiş ve işgalcilerin özel birliklerine engel olmuştu. Çıkan çatışmada işgalcilerin özel birliklerinden albay rütbesinde bir subay öldürülmüş, en az bir subay da ağır yaralanmıştı.

Fotoğrafları internet sitesine yayımladı

Kassam, bu girişimle bağlantılı kişileri tespit etmek için sıkı bir araştırma yaparak bazı önemli bilgilere ulaştı. Kassam, bugün internet sitesinde işgalcilerin kullandığı özel elemanların ve araçların fotoğraflarını yayınlayarak bu kişiler ve araçlar hakkında bilgi edinenlerin derhal kendileriyle irtibata geçmelerini istedi.

Kassam ayrıca sitesinde, tespit edilen şahıslar ve araçlar hakkında bilgi verilmesi için de e-mail adresi ve telefon numaraları yayınladı.

İşgal medyasına fotoğraf yasağı

Öte yandan, Siyonist rejim, Kassam Birlikleri'nin yayınladığı fotoğrafların kullanılmasının kendi güvenlikleri açısından tehlikeli olduğu gerekçesiyle işgal medyasının bu fotoğrafları yayınlamasını yasakladı. (İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler