Siyonist Netanyahu, 17 Eylül'de gerçekleştirilecek seçimlerden başarıyla çıkabilmek için ilginç iddialar ortaya atmaya ve büyük vaatlerde bulunmaya devam ediyor.

İşgal yönetimi başbakanı siyonist Netanyahu,17 Eylül'de gerçekleştirilecek seçimleri kazanabilmek için değişik vaatlerde bulunuyor. Netanyahu son vaadinde, yeniden seçilmesi halinde Hamas'ı bitireceğini iddia ederek, Gazze'ye geniş çaplı bir operasyon düzenleyeceğini ve Gazze çevresindeki yahudi yerleşim merkezlerine yönelik füze saldırılarına da son vereceğini iddia etti. 

İşgalci Netanyahu alışılmışın dışında bir savaş hazırlığı içinde olduğunu iddia ederek, bunun sonucunda Hamas'ın hâkimiyetine son vereceğini ve bölgeye sükûneti getireceğini iddia etti.

Netanyahu, Asdud'da alarm sirenlerinin çalması üzerine mitingini yarıda keserek hızlı bir şekilde güvenli noktaya doğru kaçırıldığı görüntüleriyle tüm dünyada alay konusu olmuştu. (İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler