MEB Talim ve Terbiye Kurulu üyeleri Erzurum’da

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Talim ve Terbiye Kurulu üyelerinden oluşan heyet, Erzurum’da bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

Milli Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu Üyesi Toper Akbaba, Daire Başkanı Mehmet Akif Sütçü ve Şube Müdürü Abdullah Büyükyıldız, Erzurum’a gelerek il ve ilçe milli eğitim yöneticileri, okul müdürleri, eğitim çalışanları ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile toplantılar yaptılar.

Yapılan toplantılarda; Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un öğretmenlere selamlarını ileterek sözlerine başlayan Talim ve Terbiye Kurulu Üyesi Toper Akbaba, yeni eğitim-öğretim yılının hayırlara vesile olmasını diledi.

Akbaba, “Yeni eğitim-öğretim yılın da sizlerle bir araya gelmek, bakanımızın eğitim camiasının görüşlerine verdiği değer sebebiyle varsa bakanlığımızdan istediğiniz taleplerinizi almak için buradayız. Sizlerden gelen talep ve önerileri ilgili daire başkanlıklarına, genel müdürlüklerine ileterek sayın bakanımızın riyasetinde çözülmesi için çalışacağız.” dedi.

Kurul Üyesi Akbaba, Daire Başkanı Mehmet Akif Sütçü, İl Milli Eğitim Müdürü Salih Kaygusuz ve beraberindekiler daha sonra sivil toplum kuruluşları, Erzurum Lisesi, Sabancı İlk ve Orta Okulu, Dedekorkurt İşitme Engelliler İlk ve Ortaokulu, Hamidiye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni birlikte ziyaret ederek, eğitim-öğretim çalışmaları hakkında bilgi aldılar. (İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler