Miniklerin karne heyecanı

2017-2018 eğitim öğretim yılının ilk yarısı sona erdi. İstanbul Zeytinburnu'nda da minikler karne heyecanı yaşadı.

İstanbul Zeytinburnu'nda 2017-2018 eğitim öğretim yılının ilk yarısının sona ermesiyle minikler karne heyecanı yaşadı.

Okul önlerinde ve bahçelerinde, çocuklarının karne almasını bekleyen veliler, yoğun bir kalabalık oluşturdu. Bazı öğretmenler kendi sınıflarıyla hatıra fotoğrafı da çektirmeyi ihmal etmedi.

İLKHA’ya konuşan çocuklar, okullarını ve öğretmenlerini çok sevdiğini ve sonraki dönemlerde daha fazla çalışarak başarılarını arttıracağının sözünü verdiler.

Öğrencilerden M. Enes Yeşilbudak, "Okulla aramın iyi olduğunu düşünüyorum. Bir dahaki seneye daha başarılı olacağıma söz veriyorum. Arkadaşlarımla da aram iyi ve onlarla güzel vakit geçiriyorum." dedi.

Sınavların zor olduğunu söyleyen M. Emin Akkılıç ise "Bu dönem teşekkür  belgesi aldım ama ikinci dönem takdir belgesi alacağım." diyerek daha çok çalışacağına söz verdi.

Okulun güzel geçtiğini dile getiren Mustafa Günaydın "Öğretmenlerimi ve arkadaşlarımı çok seviyorum, bir dahaki dönemin daha güzel geçmesini diliyorum." temennisinde bulundu.

Çekilen hatıra fotoğraflarının ardından öğrenciler, aileleriyle beraber evlerinin yolunu tuttu. (Nizamettin Aşkın- İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler