​Okulların tatil edildiği bölgelerde öğrencilerin eğitim süreçlerinin telafisi için atılacak MEB tarafından kurulan koordinasyon kurulunun ilk toplantısında masaya yatırıldı.

Milli Eğitim Bakanlığı, Suriye'de Fırat'ın doğusunda başlatılan harekat sonrası sınır bölgesinde illerin eğitim süreçlerinin bütüncül bir şekilde takip edilmesi için koordinasyon kurulu oluşturdu.

Bakanlığın internet sitesinde yer alan habere göre, Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Mustafa Safran başkanlığında koordinasyon kurulunun ilk toplantısı yapıldı.

Okulların tatil edildiği bölgelerde öğrencilerin eğitim süreçlerinin telafisi için atılacak adımların konuşulduğu toplantıda görüşülen önlemler bölgedeki eğitim yöneticileriyle birlikte tüm detaylarıyla değerlendirildikten sonra hızlı bir şekilde uygulama safhasına geçilecek. (İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler