ÖSYM'den KPSS için

ÖSYM, yarın uygulanacak 2017-KPSS A Grubu ve Öğretmenlik Genel Yetenek-Genel Kültür ile Eğitim Bilimleri sınavlarına, başlangıç saatinden 15 dakika önce sınav binasına gelinmesi, aksi takdirde adayların sınava alınmayacağı uyarısında bulundu.

ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (öSYM), yarın uygulanacak 2017-KPSS A Grubu ve öğretmenlik Genel Yetenek-Genel Kültür ile Eğitim Bilimleri sınavları ilişkin uyarıda bulundu.

öSYM tarafından yapılan uyarıda, 21 Mayıs 2017 Pazar günü uygulanacak olan 2017-KPSS A Grubu ve öğretmenlik Genel Yetenek-Genel Kültür Oturumu, saat 10:00'da başlayacak olup sınavın başlama saatinden 15 dakika önce adayların sınav binalarına alınma işlemleri tamamlanacağı duyurularak 09:45'ten sonra adayların sınav binalarına alınmayacağı belirtildi.

Duyuruda ayrıca, Eğitim Bilimleri oturumunun, saat 14:30'da başlayacağı bu sınavın da başlama saatinden 15 dakika önce adayların sınav binalarına alınma işlemleri tamamlanacağından saat 14.15'ten sonra adayların, sınav binalarına alınmayacakları kaydedildi.

Ankara Valiliğinden; 21 Mayıs 2017 tarihinde Pazar günü Ankara (Altındağ, Çankaya, Yenimahalle) civarında sabah erken saatlerde yapılacak güvenlik kontrolleri nedeniyle trafiğin yavaşlayacağı bilgisini yer verilen açıklamada, 2017-KPSS A Grubu ve öğretmenlik sabah oturumuna girecek adayların sınava en geç 09:45'te girebileceklerini düşünerek hareket etmeleri istendi. (İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler