Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı 59'uncu kez açıldı

​Ayakkabı yan sanayi sektöründe dünyanın en büyük iki fuarından biri olan Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı (AYSAF) CNR Expo Yeşilköy'de 59'uncu kez kapılarını açtı.

Yılda iki kez düzenlenen AYSAF Fuarı'nda, ayakkabı yan sanayi sektörüne yön veren 450’nin üzerinde katılımcının yeni ürün ve teknolojileri sergileniyor.

CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık, Türkiye Ayakkabı Sektörü Araştırma Geliştirme Vakfı (TASEV), Ayakkabı Yan Sanayicileri Derneği (AYSAD) iş birliğinde ve KOSGEB desteği ile düzenlenen fuarda, ziyaretçilerin yeni ürünlerle buluşması, katılımcı firmaların da tanıtımlarını en etkili şekilde yapmaları ve iş hacimlerini artırmaları hedefleniyor. 

İhracat ve ithalat açısından büyük fırsatlar yaratacak olan AYSAF'da; Önümüzdeki yılın ilkbahar/yaz ayakkabı yan sanayinde moda ve trendlerin tamamı yerli olan tasarımlarla belirlenecek. Taban, ökçe, aksesuar, tekstil, kimyevi maddeler, deri-suni deri ürünleri gibi sektöre dair tüm teknoloji ve ürünler bulabilirsiniz.

Ayakkabı yan sanayi sektörüne yön veren ünlü markaların katılımcı olarak yer aldığı AYSAF'ı, 60.000 metre kare alanda 20 bin profesyonelin ziyaret etmesi bekleniyor. Yerli ve yabancı markaların katılacağı fuarı, Türkiye’nin dört bir yanından, toptan ve perakende ayakkabı üretim faaliyetlerinde bulunan binin üzerinde firmanın yöneticilerinin de ziyaret etmesi bekleniyor.

9- 12 Mayıs tarihleri arasında açık kalacak olana fuar 09.00-17.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek. (Nizamettin Aşkın- İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler