Gaziantep’te yeni oto tamircileri sitesi hizmete girdi

Gaziantep’te merkez ve mahalle aralarında bulunan oto tamircileri için yaptırılan Aydınlar Oto Sanayi Sitesi hizmete girdi.

Aydınlar Mahallesi'nde oto tamircileri için yaptırılan Yeni Oto Sanayi'nde inşaat çalışmalarında sona gelindi. Site, Sınırlı Sorumlu Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanlığına teslim edildi. İlçe merkezi ve mahalle aralarında bulunan oto tamircileri, kendi aralarında yaptıkları kurayla birlikte yeni iş yerlerine taşındı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Sınırlı Sorumlu Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Celal Demirpençe, "Sanayi sitemize taşınarak hizmet vermeye başladık. Eskiden mahalle aralarında ev altlarında iş yapıyorduk. Bu da mahalle sakinlerini rahatsız ediyordu. Eski iş yerlerimizde ilkel olarak çalışıyorduk, burada teknoloji usulü olarak çalışmaya başladık ve çok rahatladık. Aynı zamanda, araba tamiri üzerine ne ararsanız burada her türlü ihtiyaç giderilebiliyor. Eski iş yerlerimizde her bir iş yeri farklı bölgede ve mahalle arasında olduğu için işlerimizde de sıkıntı yaşıyorduk. Ancak bütün tamircilerin buraya taşınmasıyla birlikte bu tür sıkıntılar da sona erdi. Burada gelen müşterilerimizi rahat ortamda ağırlamak için bekleme odalarımız oldu."ifadelerini kullandı.

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler