خانواده هایی که در شانزدهمین روز نوبت فرزند جلوی ساختمان حزب دموکراتیک خلق ها تحصن کردند، در خطاب به رئیس جمهور گفتند: فرزندانمان را از دست آن ستمکاران نجات دهید.

گاهی در تحصن خانواده ها لحظات احساساتی اتفاق می افتد. خانواده ها با بیان داستان زندگی فرزندانشان، اشک می ریزند.

پدر و مادرها با بیان اینکه فرزندانشان که به سختی بزرگشان کردند توسط پ.ک.ک به کوه ربوده می شود، هر چه زودتر می خواهند فرزندانشان به آنها برگردانده شود.

مولوده اوچداغ، مادری دلسوخته، برای بازگرداندن پسرش رمضان اوچداغ که در 17 سالگی ربوده شد، با گریه رئیس جمهور را مورد خطاب داد و پدر و مادرهای تحصن کننده با مرثیه های او اشک ریختند.

اوچداغ گفت: رئیس جمهور عزیزمان از تو می خواهم به حرمت قرآنی که هر روز می خوانی، پسرم را از دست ظالمان نجات بده. پسرم 23 جزء قرآن را حفظ کرده بود. مغز او را شصت و شو دادند. پسرم را به من بیار و اسم تو را به او می دهم. دیگر ناله این مادران پایان یابد. دیگر دلشان نسوزد. تو رو خدا دیگر به فریاد این خانواده ها پاسخ دهید. در خطاب به همه نمایندگان مجلس نیز می گویم؛ اگر فرزندان شما آنجا بود چه کار می کردید؟ تو رو خدا به داد من برسید.  (ILKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

اخبار مرتبط

انتخاب سردبیر

Mobil Uygulamamızı İndirin

برگزیده ها