انتظار امیدوارانه ای خانواده ها جلوی ساختمان حزب دموکراتیک خلق ها ادامه دارد.

فاطمه آککوش برای دخترش سنگول آککوش که 6 سال پیش توسط پ.ک.ک ربوده شد، به تحصن ادامه می دهد.

آککوش گفت: یک و نیم سال است که برای دخترم جلوی ساختمان حزب دموکراتیک خلق ها به تحصن نشستم. دخترم را می خواهم. ما نه فقط برای دختران خود بلکه برای همه بچه هایی که توسط پ.ک.ک به کوه ربوده شدند، تحصن می کنیم.

آککوش با اشاره به اینکه نمی خواسته است فرزندانش به کوه بروند، اظهار کرد: دیگر پ.ک.ک فرزندانمان را به کوه نرباید. دل کسی دیگر نسوزد. پ.ک.ک فرزندان نیازمندان را می رباید. کودکانی که توسط پ.ک.ک به قتل رسیدند، همه فرزندان فقرا بودند. حزب دموکراتیک خلق ها برای نابود کردن کردها این مبارزه را از خود نشان می دهند. به خودشان می گویند که حزب دموکراتیک خلق ها ولی با حزب و دموکراسی هیچ ربطی ندارند. اگر آنها را به کوه نمی فرستادند، همه شان ازدواج می کردند و کودکانی داشتند.

آککوش با بیان اینکه پ.ک.ک 43 سال است که به کردها ظلم می کند، گفت: پ.ک.ک به دست دخترم که تحصیل می کرد اسلحه داده و او را به کوه فرستاد. در حالی که فرزندانشان را به مدارس غیرانتفاعی فرستادند. دخترم! پ.ک.ک نمی خواهد که شما تحصیل کنید و دارای علم شوید. نمی خواهد شما معلم و پلیس شوید. راهی که او شما را برده است، راه درستی نیست. دخترم بیایید و تسلیم شوید.  (ILKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

اخبار مرتبط

Bizi Takip Edin

انتخاب سردبیر

Mobil Uygulamamızı İndirin

برگزیده ها