17 Yaşındaki Sinem'den 3 gündür haber alınamıyor

Şırnak’ın idil ilçesinde, 20 Mayıs günü sabah işe gitmek üzere evden ayrılan 17 yaşındaki genç kızdan 3 gündür haber alınamıyor.

Şırnak'ın idil ilçesinde ikamet eden ve 3 gün önce işe gitmek için evden ayrılan Sinem Savaş'tan (17), 3 gündür haber alınamıyor.

Edinilen bilgiye göre, Yukarı Mahalle Hükümet Caddesi üzerinde ailesi ile yaşayan Sinem Savaş 20 Mayıs günü sabah saat 08.00'de 'işe gidiyorum' diyerek evde ayrıldı.

Babasının vefatından sonra annesi Derya Savaş ile beraber yaşayan Sinem, 20 Mayıs gününden bu yana kayıp. Akşam eve dönmeyen kızlarını o günden bu yana aramaya başladıklarını ancak bir sonuç alamadıklarını belirten anne Derya Savaş, İdil İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne haber verdiklerini ve kızlarının hayatından endişe ettiklerini söyledi.

Konu ile ilgili olarak bir değerlendirme yapan anne Derya Savaş, "Kızımın hayatı tehlikede olmasa mutlaka beni arardı. Kızım bana ulaşamasa dahi mutlaka Amcasına bilgi verirdi. Kızımı zorla götürdüler. Odasının kapısını kapattım. Bana mezar gibi geliyor." diyerek yaşadığı sıkıntıları dile getirdi.

Anne Derya Savaş, yetkililerden kızının bir an evvel bulunmasını istedi. (İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler