6-7 Ekim şehidinin ailesine 'Annem ve Ben' projesi kapsamında ziyaret

Karlıova Milli Eğitim Müdürlüğü tarafında yürütülen ve 70 yetim öğrenciye yardımı içeren 'Annem ve Ben' SODES projesi kapsamında, 6-7 Ekim Kobani olaylarında Şehit edilen Fethi Yalçın’nın ailesi İlçe Milli Eğitim Müdürü ve İlçe Müftüsü ile tarafından ziyaret edildi.

İlçe Müftüsü Abdullah Söylemez ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Yıldız, önceki yıl 6-7 Ekim Kobani olayları sonrası, evinden işine gittiği sırada PKK'lilerin silahlı saldırısı sonucu Şehit edilen Fethi Yalçın'nın ailesini ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

Karlıova Milli Eğitim Müdürlüğü tarafında yürütülen 'Annem ve Ben' SODES projesi kapsamında 70 yetim öğrenciye verilen çalışma masası ve sandalye, Yalçın'nın kızı Dicle Yalçın'a Milli Eğitim Müdürü ve İlçe Müftüsü tarafında teslim edildi.

Ziyarette memnuniyetini dile getiren Dicle Yalçın, "Babamın yokluğunu bana hissettirmediğiniz için teşekkür ederim. Bana verilen bu çalışma masası ve sandalye derslerimde daha da çok başarılı olmamı sağlayacaktır. Söz veriyorum okuyup başarılı bir öğrenci olmaya devam edeceğim" dedi. (İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler