Başörtülü kadına yumruk atan maganda kameralara takıldı

İstanbul'da kaldırımda yürüyen başörtülü kadına önce omuz atan, ardından kadının uyarması üzerine yumrukla saldıran bir kişi kameralara yansıdı.

İstanbul'un Ataşehir ilçesi Ferhatpaşa Mahallesi'nde kaldırımda yürüyen başörtülü kadını acımasızca yumruklayan bir kişinin saldır anı güvenlik kameralarına yansıdı. Yaşanan olayın ardından sosyal medya kullanıcıları tarafından saldırganın bulunması için kampanya başlatıldı.

Kameralara yansıyan görüntülerde, sırt çantası ile kaldırımda yürüyen bir kişi, aynı kaldırımda karşıdan gelen başörtülü kadına omuz atıyor. Daha sonra hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam eden kişiyi uyaran kadına yönelen saldırgan, acımasızca yumrukla yüzüne vuruyor.

Yere savrulan kadının başının yere çarptığı görülürken, kadın kısa süreli şok yaşıyor. Saldırganın ise kadını yumrukladıktan sonra uzaklaştığı kameralara yansıyor. Daha sonra kadının yanına gelen çevredekiler, kadını yerden kaldırmaya çalışıyor. Ama yumruklanan kadın bir an ayakta durduktan sonra aldığı yumruğun etkisiyle tekrar yere oturmak zorunda kalıyor.

Görüntüleri izleyen vatandaşlar olaya çok büyük tepki gösterirken, saldırganın yakalanması için sosyal medya üzerinden kampanya başlatıldı.

Söz konusu videoyu paylaşan kullanıcılar, yetkililere seslenerek saldırganın yakalanması için çağrıda bulundular. (Mustafa Kaynak - İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler