​Batman Valisi Hulusi Şahin, Teknokent projesinin mimari proje onayının kısa süre içerisinde tamamlanacağını söyledi.

Ankara'da Sanayi Teknoloji Bakanlığı Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede ve Ar-Ge Teşvikleri Genel Müdürü Bilal Macit ile Batman Teknokent, birinci OSB alt yapı çalışmaları ve ikinci OSB yer tespiti konularında görüşmeler gerçekleştiren Şahin, Batman Teknokent projesinin mimari proje onayının kısa süre içerisinde tamamlanacağı söyledi.

İhale için hazırlıkların yapılması talimatını veren Şahin, Ayrıca birinci OSB alt yapı çalışmaları için gerekli bütçenin onaylanacağını, ikinci OSB yer seçimini onaylamak ve etüt çalışmaları için Bakanlık yetkililerinin kısa zaman içerisinde Batman'a geleceklerini ifade etti. 

Batman Üniversitesi Rektörlük makamında gerçekleştirilen toplantıya; Batman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Abdulkadir Demir, Batman Ticaret Borsası Başkanı Arif Güneş ve ilgili kurum yetkilileri katıldı. (İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler