Batman Üniversitesi Batı Raman Kampüs yolları onarılıyor

Batman Üniversitesi Batı Raman Kampüs yolları onarılıyor

Batman Üniversitesi Batı Raman Kampüsünde, son zamanlarda yağan yağmurlar ve ağır tonajlı araçların geçişi nedeni ile çamur deryasına dönüşerek bozulan yolların ıslah edilmesi ve onarılması için çalışmaların başladığı bildirildi.

İl özel İdaresi Genel Sekreteri Abdulkadir özer, Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü M. Sait Üner, Batman Üniversitesi Rektör Yardımcısı Profesör Doktor Zireddin Memmedov, Batman Üniversitesi Yapı İşleri Daire Başkanı Yardımcı Doçent Murat Batan, Batman Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcısı Fahrettin Çiçek, Batman Üniversitesi Batı Raman Kampüsü iç yollarını yerinde görmek üzere incelemelerde bulundular.

öğrencilerin kampüs içinde rahat dolaşıp genel ihtiyaçlarını gidermek maksadı ile iç yolların bir an önce bakım ve onarımının yapılacağını belirten İl özel İdaresi Genel Sekreteri Abdulkadir özer, "Batman Üniversitesi'nde okuyan öğrencileri önemsiyoruz. Rahat bir ortamda eğitimlerini sürdürebilmeleri için kampüs içinde ulaşabilecekleri yerlere kolayca gidebilmeleri için, bir an önce Batı Raman Kampüsü içindeki yolların bakım, onarım ve ıslahını gerçekleştireceğiz. Bugünden itibaren yetkili birimlere talimat vererek çalışmaları başlatacağız." dedi. (İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler