Batman’da elektrik kesintisi uyarısı

Batman’da yapılacak onarım ve çalışmalar nedeniyle Cumartesi ve Pazar günleri kısmi elektrik kesintisine gidileceği belirtildi.

Batman'ın bazı mahallelerinde Cumartesi ve Pazar günleri belirli saatlerde yapılacak onarım ve çalışmalar nedeniyle kısmi elektrik kesintisine gidileceği belirtildi.

Konu ile ilgili Dicle EDAŞ İl Müdürlüğünün yaptığı açıklamada, "İlimiz Merkez Gültepe Mahallesi Yeni Sanayi içerisinde bulunan DM-9 dağıtım merkezinde bakım onarım ve yenileme çalışması nedeniyle 20 Ağustos Cumartesi günü 05.00-09.00 saatleri arası Gültepe ile Tılmerç mahalleleri, il özel idare, Marangozcular Sitesi, havaalanı ve Bölge Trafik Mahallesi'nde (DM 9 girişi) kısmi elektrik kesintisi yapılacaktır." denildi.

Açıklamanın devamında şu ifadelere yer verildi: "Şafak Mahallesi DM-6 dağıtım merkezinde bakım onarım ve yenileme çalışması nedeniyle 21 Ağustos Pazar günü 05.00-09.00 saatleri arası Fatih, Şafak, Bahçelievler, Belde, Çamlıtepe mahalleleri ve Belediye Su Deposu (Batman-1'den Şehir-1) elektrik kesintisi yapılacaktır." (İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler