Batman’daki silahlı kavgayla ilgili 2 kişi yakalandı

AK Parti seçim lokalinde bir kişinin öldüğü ve bir kişinin de yaralandığı olayla ilgili 2 kişinin yakalandığı belirtildi.

Merkez Turgut özel Bulvarı Emniyet karşısında bulunan AK Parti seçim lokalinde AK Parti eski milletvekili Necat Nasıroğlu'nun oğlu, Abit Nasıroğlu'nun öldüğü silahlı kavga olayı ile ilgili 2 kişinin yakalandığı belirtildi.

Konuyla ilgili Batman Valiliğinden yapılan açıklamada, AK Parti seçim lokalinde bulunan şahıslar arasında alacak verecek meselesi yüzünden silahlı kavganın meydana geldiği kaydedildi.

Açıklamanın devamında şu ifadelere yer verildi: "Seçim lokalinin dışında devam eden olay neticesinde silahla yaralanan Abit Nasıroğlu Batman Bölge Devlet Hastanesi'ne sevk edilmiş ancak kurtarılamayarak hayatını kaybetmiştir. Olayın faili olduğu değerlendirilen iki kişi emniyet güçleri tarafından yakalanıp gözaltına alınmış olup konu ile ilgili yargı süreci devam etmektedir. Konunun alacak verecek ilişkisinden kaynaklandığı ve herhangi bir siyasi ve ideolojik durum içermediği tespit edilmiştir." (İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler