Bayram ziyaretine giden aile kaza yaptı: 5 yaralı

Bingöl’ün Solhan ilçesinde, Bayram ziyaretine bir ailenin bulunduğu araç virajı alamayarak uçuruma yuvarlandı. Kazada 1’i ağır toplam 5 kişi yaralandı.

Bingöl Solhan ilçesine bağlı Murat köyünün Hun mezrasından, Bozkanat köyüne bayram ziyaretine giden ve içinde bir ailenin bulunduğu araç, virajı alamayarak uçuruma yuvarlandı. Kaza da 7 kişi çeşitli yerlerinden yaralandı.

Edinilen bilgiye göre, kaza Solhan ilçesine bağlı Düzağaç köyü ile Bozkanat köyleri arasında meydana geldi. Murat köyü Hun mezrasından Bozkanat köyüne giden Alaattin İkiz yönetimindeki özel araç, virajı alamayarak uçuruma yuvarlandı. Meydana gelen kazada, Yavuz B. Ayşe B., Mehmet İ., Erhan İ. ile sürücü Alaaddin İkiz yaralandı.

Yaralılar, olay yerinden geçen vatandaşların haber vermesiyle kaza mahalline gelen ambulanslar tarafından, Solhan Devlet Hastanesi ile Bingöl Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. Yaralılardan durumu ağır olan araç şoförü Alaattin İkiz'in tedavisinin yoğun bakımda yapıldığı öğrenilirken, diğer yaralılarının sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. (İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler