Batman’da ihtiyaç sahibi bin öğrenciye kış ayı dolayısıyla mont yardımı yapıldı.

Batman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı tarafından il ve ilçe genelindeki okullarda eğitim gören yardıma muhtaç bin çocuğa mont dağıtımı yapıldı.

BATSO yönetimi, sosyal yardım kampanyası çerçevesinde okul yöneticilerinin belirlediği isimlere tek tek ulaşıp mont dağıttı.

Yaptıkları yardım ile ilgili açıklama yapan BATSO Başkanı Abdulkadir Demir, “Yönetim kurulu olarak, imkânlarımız ve bütçemiz dâhilinde sosyal yardımlaşmaya son derece önem veriyoruz. Bu kapsamda tespit edilen bin yardıma muhtaç ailenin çocuklarına, bu kış üşümesinler diye mont dağıtımı gerçekleştirdik. Bu yardımımıza destek olan tüm yönetim kurulu üyelerimize ve isim veren okul yöneticilerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Kendilerine yardım yapılan çocuklar da sevinçlerini dile getirerek, mont yardımında bulunan BATSO yetkililerine teşekkürlerini ilettiler.(Mehmet Fatih Akgül-İLKHA) 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Bizi Takip Edin

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler