Bingöl’de Seçim Güvenliği Toplantısı yapıldı

16 Nisan 2017 Pazar günü yapılacak olan Anayasa değişikliği halk oylaması ile ilgili alınması gereken tedbirler ve oylama güvenliği hususunda Bingöl Valisi Yavuz Selim Köşger başkanlığında İl seçim Güvenliği Toplantısı yapıldı.

Bingöl Valisi Yavuz Selim Köşger başkanlığında, 16 Nisan 2017 Pazar günü yapılacak olan Anayasa değişikliği halk oylaması ile ilgili oylama öncesinde, oylama sırasında ve oylama sonrasında alınması gereken tedbirler ve oylama güvenliği hususunda İl seçim güvenliği toplantısı düzenlendi.

İl özel İdaresi Toplantı Salonu'nda gerçekleşen toplantıya Vali Yavuz Selim Köşger'in yanı sıra, Vali Yardımcısı Tunahan Çil, İl Seçim Kurulu Başkanı Serkan Yoğurtçu, İlçe Kaymakamları, İl Emniyet Müdürü Metin Akay, İl Jandarma Komutanı Albay Hakan Bayer katıldı.

Toplantıda konuşan Vali Yavuz Selim Köşger, vatandaşların özgür iradeleriyle, emniyetli bir şekilde sandığa gitmeleri için gerekli güvenlik önlemlerinin alınacağını dile getirerek, herhangi bir aksaklığa mahal verilmemesi konusunda Bingöl Valiliği koordinesinde güvenlik güçlerince her türlü tedbirin alınacağını söyledi. (İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler