Bir evin banyosunda çürümüş ceset bulundu

Batman'da bir evin banyosunda aylar önce öldüğü tahmin edilen çürümüş halde bir erkek cesedi bulundu.

Batman'da kiraya verdiği ve uzun zamandan beri kiracıların uğramadığı eve giren ev sahibi, evin banyosunda battaniyeye sarılı bir cesetle karşılaştı. Cesedin bir erkek cesedi olduğu ve aylar önce öldürüldüğü iddia edildi.

Edinilen bilgilere göre, Cumhuriyet Mahallesi 1504. Sokak 4 No'lu bir evde bir erkek cesedi bulundu. Afgan uyruklu kişilere kiraya verdiği eve kiracıların uzun zamandan beri gelmediğini fark eden ev sahibi, kiraya verdiği evden kötü kokuların yayıldığını fark etti. Kiracıların kilitlediği evin kapısını kırarak içeri giren ev sahibi, banyoda battaniyeye sarılı bir cesetle karşılaştı.

Ev sahibi, durumu hemen polis ekiplerine haber verdi. Olay yerine intikal eden polisler, güvenlik şeridi oluştururken, Cumhuriyet Savcısı olay yerinde incelemelerde bulundu. 50 yaşında bir erkeğe ait olduğu belirtilen çürümüş ceset, otopsi işlemleri için Batman Bölge Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Evi kiraya verdiği Afgan uyruklu kişilerin, 3 aydır kilitledikleri eve uğramadığını söyleyen ev sahibi, koku üzerine kilitli kapıyı kırdığını ve evin banyosunda battaniyeye sarılı bir cesedi bulduğunu belirtti.

Mahalle sakinlerinden Melek Kutlu ise şunları söyledi: "Evde Afganlılar oturuyordu. 2,5 ay önce memlekete tatile gideceklerini söylediler. Gittiler ve bir daha da gelmediler. Cesedin kime ait olduğunu bilmiyoruz."

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. (M. Fatih Akgül - İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Öne Çıkan Haberler