Bitlis Vali Yardımcısı Tekin Erdemir başkanlığında gerçekleştirilen 2019 yılı ikinci İl Koordinasyon Kurulu Toplantısında, Bitlis'te yapılan ve yapılacak olan çalışmalar masaya yatırıldı.

Bitlis Vali Yardımcısı Tekin Erdemir başkanlığında 2019 yılı ikinci İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı yapıldı. Valilik Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıya, kamu kurum ve bölge müdürleri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Vali Yardımcısı Erdemir, yeni seçilen belediye başkanlarına başarılar dileyerek, yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Erdemir, yapım aşamasında olan işleri, bölge müdürlüklerinden dinlemek, yapılan ve yapılacak çalışmaları görmek amacıyla bir araya geldiklerini belirterek, kurum amirleri ve bölge müdürlerinin çalışmalar ve projeler hakkında sunum yapmalarını istedi.

Planlama il müdürü, 2019 yılında Bitlis'teki projelerin sektörel dağılımı ve yatırım bütçeleri hakkında bilgi verdi.

2019 yılında Bitlis il genelinde toplam 280 projenin; 46'sı ihale aşamasında, 47'si biten, 62'si başlanmayan ve 125 devam eden projeler olarak belirlenirken, toplam bu projeler için ayrılan bütçenin ise 3 milyar 599 milyon 833 bin TL olduğu belirtildi.

Konuşmaların ardında bölge müdürleri ve kurum amirleri, çalışmaları hakkında birer sunum yaptılar. (Şükrü Tontaş-İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler