İstanbul Valiliği gerçekleştirilecek "Ataköy Kriteryumu Bisiklet Yarışı" sebebiyle bugün kapalı tutulacak yolları ve ona alternatif olarak açılan yolları duyurdu.

İstanbul Valiliğine bağlı İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada yapılacak olan "Ataköy Kriteryumu Bisiklet Yarışı" nedeniyle 26 Haziran 07.00 ile 13.30 saatleri arasında kapalı tutulacak olan yolları ve buna alternatif olarak kullanılabilecek yolları açıkladı.

Valilik yaptığı açıklamada, kapalı olacak olan yolları şu şekilde sıraladı:

Strazburg Caddesi Sahil istikametine Ataköy Polis Merkezi önünden kapanacak. Zübeyde Hanım Caddesi ile Strazburg Caddesi kesişimi Ali Rıza Efendi Caddesi yönüne akım verilmeyecek. 19 Mayıs Caddesi ile Ali Rıza Efendi Caddesi kesişimi. Akım Ali Rıza Efendi Caddesi’ne verilmeyecek. Conk Bayırı Caddesi kapanacak.

Açıklamada alternatif olarak açılan güzergahlar ise şu şekilde sıralandı:

Rio De Janerio Caddesi, Zübeyde Hanım Caddesi ile Strazburg Caddesi kesişiminden Sahil istikameti ve Sinan Erdem istikameti, Dumlupınar Sokağı, Remzi Kazancıgil Caddesi ve Yeni Fişekhane Caddesi

Valilikten yapılan bir diğer açıklamada ise Beyoğlu ilçesinde saat 11.00 itabariyle kapalı olacak olan yollar ise şöyle sıralandı:

 1. Sira Selviler Cd. Meşelik Sokaktan Taksim Meydan istikameti
 2. Taksim Meydan (Büfeler Önü) – İstiklal Caddesine bağlanan yol
 3. Refik Saydam Caddesinden Asmali Mescit Caddesine Giriş-Çıkış, Ensiz Sokak – İlk Belediye Caddesi kesişimi
 4. Balo Sokak  - Turnacibaşi Caddesi keşisimi
 5. Sadri Alışık Sokak - Atıf Yılmaz Caddesi
 6. Yeni Çarşi Caddesi, Kumbaraci Yokuşu, Turnacibaşi Caddesi, Meşelik Sokak ve Sadri Alışik Sokaktan İstiklal Caddesine gidiş istikameti
 7. Yeni Çarşi Caddesi -İstiklal Caddesi keşisimi
 8. Taksim Tünel Girişi İstiklale giriş
 9. Mete Caddesi
 10. Gümüşsuyu Caddesi
 11. Billurcu Sokak
 12. Divan Kavşağı
 13. Kazanci Yokuşu
 14. Şişhane Meydan ve bağlı ara sokaklar
 15. Firuzağa Meydan ve bağlı ara sokaklar

(İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Bizi Takip Edin

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler