Büro Memur-Sen Batman Şubesinden oluşan bir heyet, Vali Hulusi Şahin'i ziyaret ederek sorunlarını iletti.

Büro Memur-Sen Batman Şube Başkanı Hüseyin Şansi ve yönetim kurulu üyeleri, Batman Valisi Hulusi Şahin’i ve Vali Yardımcısı Mekan Çeviren'i ziyaret ederek yaşadıkları sorunları anlattılar.

Yaptıkları ziyaret ile ilgili açıklama yapan Büro Memur-Sen Şube Başkanı Hüseyin Şansi, ziyarette Vali Şahin'e iş yeri temsilcisi ve üyelerinin dilek ve taleplerini ilettiklerini belirtti.

Şansi, "Büro Memur-Sen yönetimi olarak her platform ve ortamda üyelerimizin talepleri ve karşılaştığı problemleri gerek il gerek Bakanlık düzeyinde işin muhataplarına ulaştırmaktayız.   İş yeri temsilcisi ve üyelerimizin son günlerde sıklıkla dile getirdiği, personel otoparkının açılması, personel yemeklerindeki ücret ve kalite sorununun çözülmesi, temizlik elemanlarına oda ayarlanması, şehit ve gazi yakını personellerin sorunları, valilik binasında sendikamıza oda tahsisi sorunları ile diğer sorunlarımızı Vali Yardımcımız Mekan Çeviren ile Valimiz Hulusi Şahin'e ilettik." dedi.

"Personel otoparkının kullanıma açtırılması, personel yemek ücretlerinin 7,55 TL'den 4,86 TL'ye düşürülmesi talimatlarından dolayı sendikam ve tüm çalışanlarımız adına Valimiz ve Vali Yardımcımıza teşekkürlerimizi sunduk." diyen Şansi, "Sayın Valimiz Hulusi Şahin'in özellikle kurum amirleri ile yaptığı ilk toplantıda çalışanların haklarını dile getirerek mobbing uygulamalara izin vermeyeceğini dile getirmesi tüm çalışma arkadaşlarımızı sevindirmiştir. Tüm kurumlardaki üyelerimizin ilettikleri sorunları ve talepleri çözüme ulaştırmak için her ortamda bu problemleri dile getirmekten geri durmayacak ve sonuç elde edene kadar da taleplerin takipçisi olamaya devam edeceğiz." ifadelerini kullandı. (Mehmet Fatih Akgül-İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler