​Batman'da bir kişi, çalınan 2'nci motosikletini de uzun uğraşlar sonucu kendi çabalarıyla buldu.

Batman'da çalınan 2 motosikletinden birini geçtiğimiz günlerde Diyarbakır'ın Bismil ilçesinde bulan Rıdvan Aydın, 2'nci motosikletini de aynı ilçede yaptığı araştırmalar sonucunda mısır tarlasında gizlenmiş halde buldu.

Motosikletlerin sahibi Rıdvan Aydın, yaşanan hırsızlıkların ardından durumu emniyete bildirmiş ancak herhangi bir sonuç alamayınca kendi çabalarıyla çalınan motosikletlerini buldu.

Her 2 motosikletini de bulmanın sevincini yaşayan Aydın, "Motosikletlerimin çalınmasından sonra ihbar ettim ve hemen ardından motosikletimi aramaya başladım. Bir motosikletimi Diyarbakır’ın Bismil ilçesinde, hırsızları bularak aldım. Diğer motosikletimi de 2 gün boyunca abim ile birlikte Bismil’de aradık. Gördüğümüz herkese motosikletimi soruyorduk. Suriyeli bir genç mısır tarlasında satışa sunulan bir motosikletin olduğunu söylemesi üzerine oraya gittik. Bismil’den 20 kilometre uzak ismini bilmediğim bir köye gittik. Motosikletimi mısır tarlasında gizlenmiş halde bulduk. " dedi. (İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Bizi Takip Edin

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler