Ceylanpınar Belediyesi’nden

Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, kendisine yönelik suikastın son anda önlendiğine dair haberler üzerine yaptığı açıklamada, konuyla ilgili olarak hukuki sürecin işlediğini belirtti.

Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, "Ceylanpınar Belediye Başkanı'na suikast son anda önlendi" haberleri üzerine bir açıklama yaptı.

Gerekli araştırma, soruşturma ve hukuki sürecin devam ettiğini hatırlatan Atilla, sürece dair bugün gelinen nokta gibi ileriki günlerde de neden ve sonuçların netlikle ortaya çıkacağına dair şüphesinin olmadığını belirtti.

Atilla, "Yaşadıklarımı, yeni Türkiye'nin önünü tıkayabilmek adına ne gibi tuzaklar kurulduğuna bir örnek olarak görüyorum." ifadelerine yer veridi.

Yaşananların kendisini, ailesini ve beraber çalıştığı birçok kişiyi etkilediğini belirten Atilla, "Fakat asla önümüzü tıkayan, iş yapma gayretimizi ve inancımızı azaltan bir etkisi olmamıştır. Hangi şartlar ve engellerle karşılaşırsak karşılaşalım devraldığımız görevi hakkıyla yerine getirmek adına çalışmaya devam edeceğiz." dedi. Mustafa Kaynak - İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler