Diyarbakır’da bazı yollar trafiğe kapatılacak

Diyarbakır’da yapılacak etkinlikler nedeniyle bazı yolların araç trafiğine kapatılacağı bildirildi.

Diyarbakır’da, 29 Ekim günü Cumhuriyet Bayramı kapsamında yapılacak etkinlikler nedeniyle bazı yollar araç trafiğine kapatılacak.

Konuyla ilgili Valilik tarafından yapılan açıklamada, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ile ilgili yapılacak etkinlik kapsamında vatandaşların, etkinliğin yapılacağı alana yakın yollarda giriş ve çıkışlarda mağdur olmaması adına bazı yolların etkinlik süresince trafiğe kapatılacağı belirtildi.

Açıklamada, ”29. 10. 2018 günü saat 06.00’dan başlayıp etkinlik bitimine kadar kapatılacak olan yollar ve alternatif güzergâhlar aşağıda belirtilmiştir. Ekinciler Caddesi’nde; Kışla Caddesi ile İnaloğlu Caddesi arası kapanacaktır. Alternatif olarak Akkoyunlu Caddesi takiben İstasyon Caddesi’ne verilecektir. Hintlibaba Caddesi’nde; Kışla Caddesi ile İnaloğlu Caddesi arası kapanacaktır. Alternatif olarak Elazığ Caddesi, Ali Emiri ve Lise Caddesine verilecektir. İnaloğlu Caddesi’nde; İstasyon Caddesi ile Hintlibaba Caddesi arası kapanacaktır. Alternatif olarak Ali Emiri Caddesi takiben İstasyon Caddesi veya Elazığ Caddesine verilecektir. Kışla Caddesi’nde; Elazığ Caddesi kesişiminden İstasyon Caddesi kesişimine kadar kapanacaktır. Alternatif olarak Elazığ Caddesi ve İstasyon Caddesi’ne verilecektir.” ifadelerine yer verildi. (Muhammed Said Aksoy – İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Öne Çıkan Haberler