Diyarbakır’da uyuşturucu baskını

Diyarbakır’da jandarma tarafından bir araçta yapılan aramada 32 kilo esrar yakalanırken, olayla ilgili olarak bir şahıs gözaltına alındı.

Diyarbakır merkez Sur ilçesinde jandarma tarafından bir araçta yapılan aramada 32 kilo esrar yakalanırken, olayla ilgisi olduğundan şüphelenilen bir şahısta gözaltına alındı.

Olay 18 Mart 2015 akşamı saat 23.30 sıralarında jandarmanın şüphelendiği bir aracı durdurması sonucu ortaya çıktı.

Konu ile ilgili olarak bir açıklama yapan Diyarbakır valiliği, Diyarbakır merkez Sur ilçesi özekli Jandarma Karakol Komutanlığı bölgesinde bir aracın şüphe üzerine durdurulduğu ve araçta yapılan arama neticesinde araçta yaklaşık 32 kilo Kubar Esrarın ele geçirildiği belirtildi.

Açıklamada, yapılan takip neticesinde uyuşturucu maddenin araç ile Diyarbakır'a buradan da batı illerine sevk edileceğinin tespit edildiği belirtilerek, edinilen bilgi sonrası fiziki takibin başlatıldığı ifade edildi.

Yapılan aramalar sonrası ele geçirilen esrara el konulduğu belirtilen açıklamada, uyuşturucu ile ilgisi olduğundan şüphelenilen şahsında gözaltına alınarak hakkında adli işlemlerin başlatıldığı belirtildi. – İLKHA

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler