Fırat Nehri’ne atılan yaşlı adamın cesedine ulaşıldı

Gaziantep'in Nizip ilçesinde eşi ve oğlu tarafından öldürülerek Fırat Nehrine atıldığı iddia edilen yaşlı adamın cesedine ulaşıldı.

Oğlu ve eşi tarafından iple boğularak Fırat Nehri'ne atıldığı iddia edilen 63 yaşındaki Ramazan Çiçek'in cansız bedenine 15 gün sonra ulaşıldı.

Nizip Karşıyaka Mahallesi Ümit Sokağı'nda ikamet eden ve seyyar satıcılık yapan Ramazan Çiçek, hakkında 8 Ocak tarihinde kayıp ihbarı yapıldı. İhbar üzerine yaşlı adamın bulunması için başlatılan çalışma sonucu Çiçek'in eşi ve oğlu tarafından öldürüldüğü yönünde bir ihbarın gelmesi üzerine eşi N.Ç.(47) ile oğlu İ.Ç.(24) gözaltına alınarak tutuklanarak cezaevine konuldu.

15 gün önce Fırat Nehri'ne atılan yaşlı adamın cesedini Şanlıurfa ve Adıyaman'dan giden sualtı ekipleri suda aradı. Cesedin atıldığı noktada arama yapan ekipler Ramazan Çiçek'in cesedine ulaşamayınca, arama çalışmaları daha geniş bir alana yayıldı. Cesedin suda sürüklenebileceği ihtimali üzerine yaklaşık 5 kilometrelik alanda sualtı polisleri tarafından arama gerçekleştirildi.

Yapılan çalışmalar sonucu Fırat Nehri'nden çıkarılan Çiçek'in cesedi, otopsi için Gaziantep Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor. (İbrahim Koçyiğit-İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler