Gaziantep'te 3 şüpheli hırsızlıktan gözaltına alındı

Gaziantep'te girdikleri evlerden ziynet eşyaları çaldıkları iddiasıyla 3 şüpheli gözaltına alındı.

Gaziantep'in Şahinbey ilçesinde girdikleri 2 ayrı evden ziynet eşyaları çaldıkları iddiasıyla 3 şüphelinin gözaltına alındığı bildirildi.

Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, Şahinbey ilçesinin Yukarıbayır ve Mimar Sinan Mahallelerindeki 2 ayrı evden hırsızlık yapan şüphelilerin yakalanması için çalışma başlatıldığı belirtildi.

Açıklamada, "Yukarıbayır Mahallesi'nde bir ikamette meydana gelen hırsızlık olayı ile ilgili olarak K.D. ve A.D. isimli şüpheli şahıslar yapılan operasyonla yakalanarak gözaltına alındı. Şüphelilerden elde edilen bir bilezik, 2 kolye ve bir çift küpe sahibine teslim edildi. Yakalanan şüpheli şahıslar haklarında yapılan yasal işlemler sonrası adli makamlara sevk edildi." denildi.

Mimar Sinan Mahallesi'nde bir evde yaşanan hırsızlık olayı ile ilgili de yapılan açıklamada, "M.G. isimli şüpheli şahıs yapılan operasyonla yakalanarak gözaltına alındı. Şüpheliden elde edilen bir Osmanlı tuğrası altın ve 3 bin 400 dolar para sahibine teslim edildi. Şüpheli şahıs, hakkında yapılan yasal işlemler sonrası adli makamlara sevk edildi." ifadelerine yer verildi. (İbrahim Koçyiğit-İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler