Gaziantep'te cinnet getiren şahıs dehşet saçtı

Gaziantep’te oğlunun evinde cinnet geçiren bir kişinin, gelinini ve torununu silahla öldürdükten sonra kafasına dayadığı silahla intihar ettiği iddia edildi.

Gaziantep'te cinnet getirdiği öne sürülen 59 yaşındaki Kahraman G'nin, 51 yaşındaki eşi Firdevs G.'ye, gelini Hatice G.'ye ve 3 yaşındaki torunu Muhammet G'ye silahla ateş ettikten sonra intihar ettiği iddia edildi.

Edinilen bilgiye göre, sabah saatlerinde merkez Şehit Kamil ilçesi Fatih Mahallesi'nde oturan oğlunun evine gelen Kahraman G, bilinmeyen bir sebeple önce eşi Firdevs G'yi sonra gelini Hatice G. ve 3 yaşındaki torunu Muhammet G.'yi silahla vurduktan sonra kafasına dayadığı silahla intihar etti.

Hatice ve Muhammet G. olay yerinde hayatını kaybederken, ağır yaralanan Kahraman G. ve eşi kaldırıldıkları hastanede tedavi altına alındı.

Olay yerinde yapılan incelemenin ardından, kayınpederi tarafından vurulan anne ve çocuğunun cenazeleri otopsi yapılmak üzere Gaziantep Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı.

Hatice ve Kamil G. çiftinin 4 çocuğu olduğu, ismi öğrenilemeyen bir çocuğun olay sırasında okulda, Yunus Emre ile Kahraman isimli çocukların ise başka odada bulundukları için olaydan yara almadan kurtuldukları belirtildi.

Komşular tarafından evden çıkarılan çocuklar Yunus Emre ile Kahraman'ın amcalarına teslim edileceği öğrenildi. (İbrahim Koçyiğit - İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Öne Çıkan Haberler