Hırsız çaldıklarıyla yakalandı

Batman’da geçtiğimiz günlerde bir iş yerine girerek hırsızlık yapan şahıs yakalandı.

Batman merkezde bir telefon dükkânına giren S.A. isimli hırsız, dükkândan 40 adet telefon, 4 adet tablet, bir adet dijital kamera ve bir adet kol saati çalarak kayıplara karıştı. Hırsızlık yapan şahıs bir hafta sonra çaldıklarıyla beraber ikametinde yakalanarak gözaltına alındı.

Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “İlimizde 11 Aralık 2018 günü bir iş yerinde meydana gelen cep telefonu hırsızlığı olayı ile ilgili görevlilerimizin yapmış olduğu titiz ve çok yönlü çalışmalar neticesinde hırsızlık olayını gerçekleştiren S.A isimli şahıs olduğu tespit edilmiş olup, şüpheli şahsın bulunduğu ikamete düzenlenen operasyonda şahıs yakalanarak gözaltına alınmış ve şüpheli şahsın saklamış olduğu, 40 adet cep telefonu, 4 adet tablet, bir adet dijital kamera ve bir adet saat ele geçirilerek müştekisine teslim edilmiştir.” denildi.

Yakalanarak gözaltına alınan S.A. isimli şüpheli şahıs İl Emniyet Müdürlüğündeki işlemlerin ardından adli makamlara sevk edildiği belirtildi. (Mehmet Sait Çelik – İLKHA) 

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler