HÜDA PAR'dan Kahta’da esnaf ziyareti

HÜDA PAR Kahta İlçe Teşkilatından bir heyet esnafı ziyaret ederek sorun, sıkıntı ve taleplerini dinledi.

HÜDA PAR Kahta İlçe Başkanı Bedir Elçi, ilçe teşkilatından oluşan bir heyet ile beraber ilçedeki esnafı ziyaret ederek sorun, sıkıntı ve taleplerini dinledi.

Ziyaretin ardından açıklama yapan HÜDA PAR Kahta İlçe Başkanı Elçi, esnafın sorunlarının çok fazla olduğunu, sürekli dillendirilmesine rağmen çözülmediğini vurguladı.

Esnafın sorunlarının çözümü için ellerinden geleni yapacaklarını belirten Elçi, "Esnafımızı ziyaret edip sorun ve sıkıntılarını dinledik. Genel olarak esnafımızın siftah yapamamaktan şikayetçi olduğunu gördük.  Esnafımızın aynı zamanda şundan yakındığını gördük: 'Siyasiler seçime az bir zaman kala sürekli gelip bizden oy istiyorlar. Ama seçim bittiğinde gelip sorun ve sıkıntılarımızı dinlemiyorlar. Biz yetkililere müracaat ettiğimiz zaman yüzümüze bile bakmıyorlar.’ Biz HÜDA PAR olarak sadece seçim dönemlerinde değil sürekli esnafımızın ve halkımızın yanındayız, onların sorun ve sıkıntılarını dinliyor ve gündeme getiriyoruz." ifadelerini kullandı.

Esnaf, yapılan ziyaretlerden memnuniyet duyduklarını ve sık sık böyle ziyaretlerin yapılmasını istedi. (Aydın Evren-İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler