İstanbul mevlid etkinliğine hazır

Peygamber Sevdalıları Platformu İstanbul Koordinatörlüğü tarafından düzenlenecek olan "Hazreti Peygamberi Anlama ve Sünnetini Yaşama" etkinliğinin tüm hazırlıkları tamamlandı.

İstanbul'da bugün Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından "Hazreti Peygamberi Anlama ve Sünnetini Yaşama" temasıyla etkinlik gerçekleştiriliyor.

Etkinlik öncesi Peygamber Sevdalıları üyeleri tarafından etkinlik alanındaki tüm hazırlıklar tamamlandı. Peygamber âşıkları, saatler öncesinden etkinlik alanına gelmeye başladı.

Alana ulaşımın rahat sağlanması amacıyla Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından kentin birçok noktasından alana düzenlenen ücretsiz seferlerle vatandaşların etkinliğe gelmesi sağlanıyor.

Yoğun güvenlik önlemlerinin alındığı etkinlikte Muhammed-i âşıklar, Mevlid Alanı'nın etrafında kurulan polis kontrol noktalarından geçtikten sonra alana girebiliyor.

Alana girişler sırasında polislerin yanı sıra Peygamber Sevdalıları tertip komitesinin görevlileri de koordinasyonu sağlıyor.

Etkinlik esnasında kadın ve erkekler için alana ayrı giriş kapıları konuldu. Burada vatandaşların alana görevliler tarafından rahat bir şekilde girişleri sağlanıyor.

Etkinlik canlı yayınlanacak

Saat 14.00'te başlayacak ve canlı olarak yayınlanacak olan programın frekans bilgileri ise şöyle:

Satellite: TÜRKSAT 3A

Frekans: 12653 Mhz

Symbol Rate: 2222

Polarizasyon: V

Fec: 5/6 (İLKHA) 

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler