Kamu Hastaneleri Daire Başkanı yaralıları ziyaret etti

Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Özkan Arslan, 1 Mayıs kutlamalarına gelirken trafik kazasında yaralanan işçileri ziyaret etti.

Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Özkan Arslan ve Şanlıurfa İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. M. Emre Erkuş, 1 Mayıs kutlamalarına gelirken midibüsün bir otomobille çarpması sonucu meydana gelen trafik kazasında yaralananları ziyaret etti.

Arslan ve Erkuş; Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Balıklıgöl Devlet Hastanesi ve Haran Üniversitesi Araştırama ve Uygulama Hastanesinde yatan yaralıları ziyarette bulunarak geçmiş olsun dileklerini ilettiler. Daire Başkanı Özkan Arslan'a İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. M. Emre Erkuş yaralılar hakkında bilgi verdi.

Hatırlanacağı üzere, 1 Mayıs kutlamalarına katılmak üzere Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinden Şanlıurfa'ya gelen işçileri taşıyan midibüsün otomobille çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 5 kişi hayatını kaybetmiş, 13 kişi de yaralanmıştı. Yaralılardan 2'si dün akşam taburca edilmiş, 3 yaralı da Elbistan'a sevk edilmişti. (Abdurahman Uğurlu-İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler