Yarın yapılacak genel seçimler öncesinde, Kocaeli'de oy verme işleminde kullanılacak olan sandıklar ve paravanlar okullarda kurulmaya başlandı.

Tüm Türkiye'de olduğu gibi yarın Kocaeli'de de gerçekleştirilecek olan genel seçimler öncesinde oy verme işleminde kullanılacak olan sandıklar ve paravanlar, sandık başkanları tarafından okullarda kurulmaya başlandı.

Seçime bir gün kala Kocaeli'deki okullarda görevlendirilen sandık görevlileri tarafından seçim hazırlıklar tamamlanıyor.

Okullarda hazırlık çalışmalarını sürdüren sandık görevlileri, seçmenin sorunsuz bir şekilde oy verebilmesi adına eksiklikleri gidermeye çalışıyorlar. Sandık yetkileri seçimler sırasında her hangi bir elektrik kesintisine karşı, belediyeler tarafından okullara şarjlı lambaların takıldığını belirtti. (İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Bizi Takip Edin

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler