Şanlıurfa'nın merkez Haliliye ilçesindeki 30 mahalle muhtarı, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığına giderek yaşadıkları sorunları dile getirdiler.

Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı ile görüşen muhtarlar, DEDAŞ ve şehir çöplüğü ile ilgili yaşadıkları sorunları gündeme getirdi.

Ziyaretin ardından yapılan görüşme ile ilgili açıklama yapan Çamlıdere Mahallesi Muhtarı Halit Kaya, "Bugün Şehir çöplüğü ve DEDAŞ ile ilgili olarak yaklaşık 30 mahalle muhtarımız ile birlikte AK Parti İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı ile bir görüşme gerçekleştirdik. Görüşme, çok verimli oldu. İl başkanımız mahalle muhtarlarını dinledi. Zeynel Başkanla da bir görüşme gerçekleştirdik. Çöpün taşınmasına yönelik yapılan çalışmanın durdurulduğunu söyledi. Biz de bu durumda mahalle sakinlerimize gereken bilgiyi vereceğiz. DEDAŞ konusunda da bu işi takip edeceklerini söylediler." şeklinde konuştu. (İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Bizi Takip Edin

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler