Memur Sen saldırıyı kınadı

Aksaray Memur-Sen Şubesi tarafından geçtiğimiz günlerde Çağlayan Adliyesinde, silahlı saldırı sonucu öldürülen Mehmet Selim Kiraz için Aksaray Hükümet Meydanı’nda basın açıklaması yaptı.

Yapılan basın açıklamasına Aksaray Memur-Sen Başkanı Şaban Bülbül, Aksaray Bem Bir-Sen Başkanı Seyfullah Baysal, Aksaray Sağlık-Sen Başkanı Rıfat Kaya ve Memur-Sen'e bağlı sendikalar katıldı.

Basın açıklamasını Aksaray Memur-Sen Başkanı Şaban Bülbül okudu. Bülbül basına açıklamasında, " Ülkemizde ne zaman güzel şeyler yapılsa, ne zaman milli birlik ve beraberliğimiz hainleri rahatsız etse, kanlı ellerin kurduğu karanlık planlar devreye girmektedir, bu tür saldırıların amacı, doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine kadar bir ve beraber olan vatandaşlarımızın arasına nifak sokmak, ülkemizde kaos oluşturmaktır." Dedi.

Bu ve benzeri saldırıların, toplumun iç huzuruna bir zarar veremeyeceğini ifade eden Bülbül daha sonra, "Bu tür saldırılar, bizlerin kardeşliğini asla zayıflatamayacaktır. Memur-Sen olarak, Mehmet Selim Kiraz'a Allah'tan rahmet, yakınlarına ve aziz milletimize başsağlığı diliyoruz." Şeklinde açıklamasını sonlandırdı. (ömer Yıldırım-İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler