Mustazaflar Cemiyeti İstanbul Şubesinde yeni dönem

Mustazaflar Cemiyeti İstanbul Şubesi'nde 7 yıldır başkanlık görevini yürüten Mehmet Eşin, şubat ayı içerisinde yapılan Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı'nda görevini İsa Güvendik'e devretti.

Mustazaflar Cemiyeti İstanbul Şube Başkanlığı görevini 7 yıldır yürüten Mehmet Eşin, başkanlığı İsa Güvendik'e devretti. 24.02.2019 tarihinde yapılan Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı'nda başkanlık için ismi sunulan İsa Güvendik, oybirliğiyle kabul edildi.

Devir teslim töreninde açıklamada bulunan Mehmet Eşin, "7 yıldan beri büyük bir onur ile yürüttüğüm Mustazaflar Cemiyeti İstanbul Şube Başkanlık görevini İsa Güvendik kardeşime gönül rahatlığıyla teslim ediyorum. Bu bayrağı daha ileri seviyelere taşıyacağından eminim. Bu cemiyetin bir gönüllüsü olarak bundan sonra da üzerime düşen her türlü görevi yapmaya hazırım." diyerek yeni seçilen başkana başarı dileğinde bulundu.

Yeni Başkan İsa Güvendik, Mehmet Eşin'e yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Güvendik, kendisini başkanlık görevine layık gören yönetim kurulu üyelerine de teşekkür ederek, bu göreve layık olmaya çalışacağını ifade etti. (Nizamettin Aşkın-İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Öne Çıkan Haberler