Nusaybin Kaymakamlığı, güvenlik nedeniyle Belediye Binasında bulunan güvenlik noktasına görevlendirme yaptı.

Nusaybin Kaymakamlığı, güvenlik önlemleri çerçevesinden 14 Mayıs'tan itibaren Nusaybin Belediyesi binası girişine X-Ray cihazının konulması ve polis görevlendirmesi yaptı.

Emniyet Müdürlüğüne bağlı Güvenlik ve Koruma Bürolarına bağlı amirler eşliğinde belediye binasına gelen polis ekipleri, Kaymakamlığın yazısını belediyedeki yetkililere tebliğ etti. Yapılan görüşmeler sonrası X-Ray cihazının konulması iptal edilirken güvenlik noktasına görevlendirilen iki polis memuru görevlerine başladı.

Polis görevlendirilmesinden sonran Nusaybin Belediyesi polislerin geri çekilmesi için Nusaybin Kaymakamlığı ve Nusaybin Emniyet Müdürlüğü nezdinde girişimlere başladı.

Nusaybin Belediye Başkanı Semire Nergiz, polis memurlarının geri çekilmesi ve Kaymakamlığının yazısının iptal edilmesi için yazışmalarının devam ettiğini söyledi. (Cihat Şayık –İLKHA) 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Bizi Takip Edin

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler