Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası, kayıtlı üyelerine oda belgelerini ücretsiz olarak verecek.

Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO), üye memnuniyetini artırmak amacıyla odadan temin edilen Faaliyet Belgesi, Oda Sicil Kayıt Belgesi, İhale Durum Belgesi, Meslekten Men Belgesi, Yerli İstekli Belgesi ve İngilizce Belgesi'ni ücretsiz olarak vereceğini duyurdu.

DTSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Nesih Aktepe, konuya ilişkin yazılı açıklama yaptı.

Aktepe, "Oda meclisinde yapılan istişareler sonucunda üyelerin ocak ayından itibaren Faaliyet Belgesi, Oda Sicil Kayıt Belgesi, İhale Durum Belgesi, Meslekten Men Belgesi, Yerli İstekli Belgesi ve İngilizce Belgesi'ni ilgili birimimize gelerek veya internet ortamında ücretsiz temin edebilirler. Seçim sürecinde odaya kayıtlı üyelerin en çok belirtikleri sıkıntılardan biri, odadan alınan belgelerin ücretli olmasıydı. Seçim sürecinde belirttiğimiz gibi temel amacımız, üye memnuniyetini artırmak ve iş dünyasının önündeki problemleri en aza indirgemektir. Bu kapsamda üyelerimiz artık odaya gelmelerine bile gerek kalmadan web sitemiz üzerinden (www.dtso.org.tr) bu belgeleri ücretsiz alabilirler. Odamız geçtiğimiz yıl üyelerimize yaklaşık olarak 30 bin belgeyi 300 bin TL'ye yakın bir ücretle vermişti. Artık bu belgeler üyelere ücretsiz verilecek." dedi. (Hamza Adiyaman - İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Bizi Takip Edin

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler