Öğrencilere mont ve bot yardımı yapıldı

MÜSİAD Batman Şubesi tarafından ihtiyaç sahibi yüzlerce öğrenciye kışlık mont ve bot yardımı yapıldı.

Müstakil Sanayi ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Batman Şubesi, sosyal etkinlikler kapsamında ihtiyaç sahibi yüzlerce öğrenciye kışlık mont ve kışlık ayakkabı yardımı yaparak öğrencilerin yüzünü güldürdü.

Yaptıkları yardım hakkında açıklamada bulunan MÜSİAD Batman Şube Başkanı Suad Özdemir, merkezde ve köylerde bulunan ilk ve ortaokullarda okuyan ihtiyaç sahibi 700 öğrenciye kışlık mont ve bot yardımı yaptıklarını söyledi.

Bu tür yardımları geleneksel hale getireceklerini aktaran Özdemir, “Batman MÜSİAD Şubesi olarak 3 yıldır yardıma muhtaç ailelerin çocuklarına bu yardımı yapmaktayız. Yaklaşık 700 öğrenciye mont ve kışlık ayakkabı verdik. Bizler üyelerimizle beraber sosyal sorumluluk etkinlikleri çerçevesinde bu yardımları yapmaktayız. İnşallah her sene bu yardımı yapmayı düşünüyoruz. Çocukların kışı rahat geçirmeleri için bizler vesile olmak istedik. STK’ların da bu tür faaliyetlerle fakirlere katkı sunmalarını bekliyoruz. Temennimiz diğer STK’ların bu gibi yardımları örnek almalarıdır. Tüm üyelerimize yaptıkları bu yardımdan dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.” dedi.

Kendilerine yardım yapılan öğrenciler sevinçlerini dile getirerek, yaptıkları yardımdan ötürü MÜSİAD'a teşekkürlerini ifade etti. (Mehmet Fatih Akgül - İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler