‘Sahte polisler kadın kaçırdı’ iddiası

Mersin’de ellerinde kelepçe bulunan genç bir kadın, kendilerini polis olarak tanıtan 2 kişi tarafından kaçırıldığını, kendi imkânları ile kaçarak canını zor kurtardığını ileri sürdü.

Edinilen bilgilere göre, Mersin merkez Akdeniz İlçesi Metropol İş Merkezinde çaycılık yapan M.Y. (23) isimli kadın, iş yerinde çalıştığı sırada kendilerini polis olarak tanıtan biri yaşlı diğeri genç iki kişi tarafından karakola götürme bahanesiyle alındığı ileri sürüldü.

Plakası belirlenemeyen bir araca bindirilerek götürülen kadın, Beşyol Parkı civarında yerini bilmediği bir eve götürüldüğünü, şahısların burada ellerine kelepçe taktığını belirterek, şahısların bir anlık dalgılığından faydalanarak kendisini dışarı attığını ve kaçarak izini kaybettirdikten sonra da, Hastane Caddesi üzerinde bulunan Kuru Çeşmeye geldiğini ileri sürdü.

Kadını kelepçe ile beklediğini gören vatandaşlar, durumu polise haber verdi.

Olay yerine gelen polisler, kadının bir araca binerek uzaklaştığını tespit etti. Durumu polislere anlatan M.Y adlı kadın serbest bırakılırken, kendilerini polis olarak tanıtıp kandını kaçırdığı iddia edilen şahısların yakalanması için çalışma başlatıldı. (Osman öksüz- İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler