Şanlıurfa Valisi HSYK heyetini ağırladı

Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, Şanlıurfa’ya gelen Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu heyetini makamında kabul etti.

2017-2021 Stratejik Plan Çalıştayı için Şanlıurfa'ya gelen Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu üyeleri, özel bir otelde düzenlenen çalıştayın ardından Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük'ü ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali İzzettin Küçük, "Bu önemli çalıştayı Şanlıurfa'da düzenleyen Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kuruluna teşekkür ediyorum. Şanlıurfa bundan sonra da böyle önemli buluşmalara ev sahipliği yapacaktır. Çünkü Şanlıurfa bu tür organizasyonların yapılması için gerekli huzur ortamı ve alt yapıya sahiptir." dedi.

HSYK Başkan Vekili Mehmet Yılmaz ise ev sahipliğinden dolayı Vali İzzettin Küçük'e teşekkür ederek, "Sayın Valimizin nezdinde tüm Şanlıurfalılara misafirperverlikleri için teşekkür ederim." dedi.

HSYK Başkan Vekili Mehmet Yılmaz başkanlığındaki heyette HSYK 1. Daire Başkanı Halil Koç, HSYK üyeleri Yakup Ata, Hayriye Şirin Ünsal, HSYK Sekreter Yardımcısı Erdal Demir, Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcısı Uğurhan Kuş, Şanlıurfa Adalet Komisyonu Başkanı Mehmet Yüksek, Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz, ilçe savcıları ve hâkimler yer aldı. (İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler