​Siirt’te zengin ve fakirler arasında köprü vazifesi gören Umut Kervanı, kentteki ihtiyaç sahibi ve yetim ailelere kırmızı et ve gıda yardımında bulunarak yüzlerini güldürdü

Her geçen gün çalışma halkalarını genişleten Umut Kervanı, mazlum ve muhtaçların adeta umudu haline gelerek; yardıma muhtaç, kimsesiz, fakir ve yetimlerin ihtiyaçlarını hafifletmenin gayreti içerisinde çalışmalarını yürütüyor.

"Gelin bizimle beraber olun ve bu fakirlere destek olalım"

İslami ve insani yardım duygularını artırmak, infak vermeyi yaygınlaştırmak amacıyla yüzlerce üye ve gönüllüsüyle ihtiyaç sahiplerinin yardımlarına koşan ve her ay düzenli olarak yardımları fakir ve muhtaç ailelere ulaştırmaya devam ettiklerini ifade eden Umut Kervanı Siirt Şube Başkanı Ramazan Tokdemir şunları söyledi:

“Bundan sonra da inşallah dağıtmaya devam edeceğiz. Fakat ihtiyaç sahibi birçok insan olduğu için onların ihtiyaçlarına cevap vermekte zorlanıyoruz. Çünkü imkânlarımız oldukça kısıtlıdır. Sizin aracılığınızla özellikle Siirtli hayırseverlere bir çağrıda bulunmak istiyorum ‘gelin bizimle beraber olun ve bu fakirlere destek olalım’ sizler ne kadar destek olursanız, bizler de ihtiyaç sahibi daha fazla insana ulaşma imkânına kavuşacağı.” (İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Bizi Takip Edin

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler