Sokak ortasında kalp krizi geçirdi

Mersin’de bozuk motorunu tamirciye götürmek isterken sokak ortasında kalp krizi geçiren yaşlı maydanozcu hayatını kaybetti.

Alınan bilgilere göre, semt pazarlarında kenarlarında yeşillik satan Abdulbaki Karadeniz (71), pazarlarda maydanoz satmak için kullandığı bozuk motorunu tamirciye götürmek için evden çıktı. İteklediği motoru ile merkez Akdeniz ilçesi Gündoğdu Mahallesi 5707 Sokak'a gelen Abdulbaki Karadeniz, burada kalp krizi geçirdi. Yere yığılma ile kafasını asfalta çarpan Karadeniz, hayatını kaybetti. Olayı gören vatandaşlar durumu polise haber verdi.

Olay yerini güvenlik şeridine alan polis, normal ölüm olduğu anlaşılmasının ardından güvenlik şeridini kaldırarak savcıyı bekledi.

Durumdan haberdar edilen şahsın eşi ve çocukları olay yerine geldi. ölümün şoku üzerinde bulunan şahsın 65 yaşındaki eşi Sultan Karadeniz, sabah kahvaltı yaptıklarını ve eşinin yeşillikleri satmak için motoru tamirciye götüreceğini söylediğini ifade etti.

Savcının incelemesinin ardından yaşlı maydanozcunun cesedi, cenaze aracı ile hastaneye kaldırıldı. (Osman öksüz - İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler