Vali Tuna kanaat önderleri ve muhtarlarla ile bir araya geldi

Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna, düzenlenen toplantıda Viranşehirli kanaat önderleri ve muhtarlarla buluştu.

Polisevi'nde gerçekleştirilen buluşmaya katılan kanaat önderleri ve muhtarlar, yaşadıkları sorunları, taleplerini ve görüşlerini Vali Tuna'ya iletti.

Toplantıya Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna'nın yanı sıra Viranşehir Kaymakam Vekili Ahmet Karatepe, İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Kemal Timur oğlu, İl Emniyet Müdürü Veysel Tipi oğlu ve Vali Danışmanı Reşat Uzun da hazır bulundu.

Toplantıda konuşan Vali Tuna, "Bu zor dönemlerimizde gerçek dostlarımızla birlikte millet olarak birlik ve beraberlik içerisinde yolumuza devam edeceğiz. Çocuklarımızı iyi yetiştirip, ülkemizin kalkınmasını sağlayacağız. Şanlıurfa'nın barındırdığı potansiyeli en verimli şekilde kullanacağız. özellikle genç nüfusumuzu gelecekte büyük işler başarabilecek bir nesil olarak yetiştireceğiz. Biz bu ülkede yüzyıllardır kardeşçe yaşayan insanlarız. Gönüllerimiz bir. Devletin temsilcileri olarak bizler sizin hizmetinizdeyiz. Viranşehir bizim için çok önemli bir yer. Eyüp Peygamberimizin kabri orada, restorasyonu devam ediyor. El birliğiyle daha güzel olacak." dedi. (İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Öne Çıkan Haberler